SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Berjer

 

 

Berjer koltuklar tek başına ya da bir oturma grubunun parçası olarak kullanılabilirler. Tekli berjer kullanacaksanız eğer cevaplamanız gereken tek soru koltuğu nereye yerleştireceğinizdir. Mobilya için uygun bir alan belirledikten dekorasyona uyum sağlayan bir model tercih etmeniz yeterlidir. Berjeri bir oturma grubunun parçası olarak satın aldığınızda ise sadece tekli berjere göre değil, tüm oturma takımına göre plan yapmalısınız. Ev hanesi kalabalık ise büyük bir kanepeyi tamamlamak için iki adet tekli berjer satın alabilirsiniz. Çok fazla oturma alanına ihtiyacınız yoksa eğer tek bir berjer işinizi görecektir.

Berjerin kullanım alanlarına gelince; salondan tutun da yatak odasına dek evin her alanında berjer koltuğu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koltuk denildiği zaman her ne kadar akla sadece oturma odası gelse de evin diğer bölümlerinde de oturma alanına ihtiyacınız olacaktır. Ancak her odanın kullanım amacı farklı olduğu için tüm odalara bir kanepe yerleştirmeniz imkansızdır. Tekli koltuk ise az yer işgal ettiği için büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Bu nedenle yatak odası, hol, yemek odası, mutfak ve hatta banyolarda berjer koltuk kullanılabilir.

Berjer koltuğun en önemli fonksiyonu konforlu bir oturma alanı sağlamasıdır. Bu nedenle berjer satın alırken ilk önce koltuğun rahat olup olmadığına bakılmalıdır. Genellikle fiyatı yüksek koltuklar daha kaliteli olmakla birlikte mobilyanın dinlendirici olup olmadığı mutlaka test edilmelidir. Bununla birlikte herhangi bir koltukta kaliteden kasıt iyi malzeme ve tekstil ürünlerinin kullanılması anlamına gelir. Ek olarak günümüzde pek çok insan mobilya yapımında sağlığa zararlı materyallerin kullanıp kullanılmadığına dikkat ediyor. Dolayısıyla bu niteliği koltuğu kaliteli yapan etkenlerden biri olarak sayabiliriz. Rahatlık dışında bir diğer konu mobilyanın sağlamlığı. Koltuğun iskeletinin dayanıklı olması mobilyanın uzun ömürlü olmasını sağlar. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP