SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Ev Isıtma Sistemleri

 

 

 Ev ısıtma sistemleri olarak tercih edilen kalorifer sistemleri, elektrikli ısıtma sistemleri, duvardan ısıtma sistemleri,zeminden ısıtma sistemleri, güneş enerjisi ısıtma sistemleri, şömine, geleneksel odun sobası gibi sistemler ev dekorasyonu içinde çok şık bir görsel oluşturabileceği gibi doğru adımlar atılmaz ve doğru dekorasyonlar yapılmaz ise kötü görünümlerde oluşturabilir. Evinizin dekorasyonunun yanında eviniz için ideal ısıtma sistemini tercih edebilmek, evinizi tasarruf ederek ısıtmak için alternatif ev ısıtma sistemleri içinden doğru sistemi seçmelisiniz. Ev dekorasyonlarına katkı sunacak şömine, geleneksel odun sobası, kalorifer sistemlerini tercih ederek hem evinizi tasarruflu bir şekilde ısıtabilir, hem de dekoratif görünümleri ile evinizi süsleyecek birer objeye sahip olabilirsiniz. Özellikle şömine sistemleri ve geleneksel odun sobalarının modern ve dekoratif tasarımları ile salon ve oturma odalarında oldukça etkileyici dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Ev ısıtma sistemleri içinde yeni nesil ısıtma sistemi olan polikarbonik ısıtma sistemi zemine döşenen ve 3 mm kalınlığında rezistansların yer aldığı polikarbon plakalardan oluşuyor. Zemin döşemesi altında yer alan ve elektrikli ısıtma sistemi olan polikarbonik ısıtma sistemi  yeni nesil bir ısıtma sistemi olması nedeni ile maliyetli bir ısıtma sistemidir. Ev ısıtma sistemleri içinde yer alan duvardan ısıtma sistemleri sıcak su borularının duvar sıvası altından geçirilmesi ile elde edilir. Özellikle çocuk odalarında tercih edilen bu sistem çocukların güvenliğini sağlamaya yönelik tedbirlerden biridir. Maliyeti bakımından polikarbonik ısıtma sistemleri göre oldukça düşük bir maliyete sahip olması ve güvenliğin en üst düzeyde olması nedeni ile tercih edilmektedir. Çocuk odası dışında küçük evlerde oturma odası ısıtma sistemleri olarak da tercih edilen bu sistem aynı zamanda oturma odası dekorasyonuna da katkı sağlamaktadır.Oturma odanızı dekore ederken ilham alabileceğiniz oturma odası dekorasyon fikirlerinden istediğiniz modeli evinizde uygulayabilir ve duvardan ısıtma sistemleri ile dekorasyonu kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. 

Son olarak ise kalorifer sistemi, odun, kömür gibi doğal kaynaklar ile çalışan veya elektrik ile çalışan ısıtma sistemlerinden biridir. Isıtılan suyu sıcak su boruları ile kalorifer peteklerine ulaştıran ve kalorifer petekleri ile radyal dağıtım  yöntemi sayesinde odanızı ısıtan bu sistem  büyük kalorifer peteklerinin evinizin içinde yer almasını zorunlu kılıyor. Bu durum dekorasyonunuzun kötü görünmesine neden olabileceği için resimdeki gibi özel tasarımlara sahip petek kamufle yöntemlerini tercih edebilir ve kalorifer sitemini kullanabilirsiniz. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP