SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Açık Raf Sistemi

 

 

Depolama her evin ihtiyacı. Öyle ki çalışma odası, mutfak ve salon dışında banyo için dahi depolama ünitesi gerekiyor. Hal böyle olunca dolaplar, ev eşyaları arasında önemli bir yer kaplıyor. Bir eve yeni taşındığınızda ihtiyaçlarınıza uygun büyüklükte çeşitli dolaplar satın alırsınız. Oysa zaman içinde satın alacağınız ıvır zıvır artar. Yeni giysiler, kitaplar, çantalar vs. tüm bu eşyaları sığdırmak için dolaplarınız yetersiz kalır. Peki böyle bir durumda ne yapmalı? Yeni bir dolap satın almak oldukça pahalı bir çözüm olacaktır. Üstelik bütçe sıkıntınız olmasa bile koyacak yer bulmakta zorlanabilirsiniz.

Açık raf sistemlerinde aile yadigarı mutfak tabaklarınızı kapalı dolapların ardına gizlemektense, mutfağınıza nostaljik bir hava katan bu raf modelini deneyebilirsiniz. Açık raflar en çok kitaplık için işinize yarar. Üstelik çok büyük bir açık raf sistemi satın almak zorunda değilsiniz.  Böyle  raflıklar dikey bir tasarım olduğu için az yer kaplıyor ve son derece kullanışlıdır.

Raf ihtiyacı sade salon, çalışma odası gibi yerlerle sınırlı kalmaz. Koridor, hol gibi alanlar da depolama amaçlı kullanılabilir. Eğer örnekteki gibi eğimli bir tavan varsa bir iç mimar ile çalışarak mevcut alana göre raf sistemi yaptırabilirsiniz. Ya da açıkta kalan bir duvar bölümüne yapılmış bu raflık, koyu ahşap olup farklı boyutlarda raf seçeneği sunuyor. Saat, kitap, biblo ve resimleri yerleştirebileceğiniz bu raflık şık oturmasını tamamlıyor. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP