SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Ayakkabıları Depolama Alanları

 

 

Depolama ihtiyacı bir evin düzenini sağlayan en önemli unsurlardan biridir. Ayakkabı ve portmanto gereçlerini depolanması için, giriş holü ya da koridorlar için özel tasarlanan ayakkabılık modelleri kullanılır. Ayakkabıların bir düzen oluşturacak şekilde depolanmasını bir hayli zahmetli iştir. Bu işi kolaylaştıracak ayakkabı depolama çözümleri ise işlerinizi kolaylaştıracaktır. Ayakkabıların sıklıkla kullanılan çeşitleri kolay erişilebilir olmalıdır. Antreler için dizayn edilen ayakkabılar bunun için tasarlanır. Alan tasarrufu sağlayan duvara monte dolap çözümleri, metal ya da ahşap dolaplar, askılık sistemleri, raf çözümleri gibi üniteler dekoratif amaçlı uygulanacak stil ve tarza göre düzenlenebilir. Ayakkabılarınızı depolamak için ilham verecek örnekleri bir araya getirdik. Akılcı çözümler ve dekoratif alternatif fikirler bulabilirsiniz.

Yatak altı saklama alternatifleri yalnızca ayakkabılarınız için değil, yavrulu yatak modellerinden baza sistemlerine son derece kullanışlıdır. Bazalar için depolama çözümleri sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca çekmece formatında yatak altı bölmeler oluşturulabilir. Böylelikle hem alandan tasarruf etmiş olursunuz, hem de yatak odası düzeni sağlarsınız. Yatak altı depolama sistemlerinde açık raf bölmeler, çekmece bölmeleri ya da ebatlara göre fermuarlı gözler dizayn edebilirsiniz.  Ya da evinizde merdiven var ise ahşap basamaklar arasında özel olarak dizayn edilen çekmeceler ayakkabılarınızı depolamanız için son derece uygun. Üstelik alan tasarrufu sağlıyor ve ölü alanlar fonksiyonel amaçlı değerlendiriliyor. Ahşap çekmeceler basamaklar bünyesinde depolama amaçlı ayakkabılar ve terliklerin muhafaza edilmesi için son derece uygundur. Merdiven altı dolap sistemleri ya da gömme dolaplar, ölü alanların akılcı değerlendirilmesi için son derece elverişlidir.

Hem ayakkabılık hem de dolap tasarımlarına dahil edilebilen özel bölmeler, ayakkabılar için tasarlanmış çekmeceler son derece kullanışlıdır. Giyinme odası ya da yatak odasında muhafaza etmek istediğiniz yazlık ayakkabılarınızı tek bünyede bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca portmanto tasarımına dahil edilebilen çekmece modelleri ayakkabıların muhafaza edilmesi için özel olarak tasarlanabilir. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP