SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Portatif Çatı Merdiveni

 

 

Çatı katına sahip olan bireyler insanlar tarafından şanslı olarak nitelendirilmektedir. Çatı katları çok rahat bir çalışma odasına veya kitap okuma odasına dönüştürülebilir. Bu dönüşümü sağlamak için öncelikle çatı katına ulaşımın sağlanması gerekmektedir. Çatı katına ulaşmak için çeşitli merdiven türleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinden en çok tercih edilenleri ahşap veya Çatı katına çıkmak için kullanacağınız merdivenin çok fazla yer kaplamamasını istiyorsanız tercihinizi portatif çatı merdiveni stilinden yana kullanmalısınız.

Portatif çatı merdiveni öncelikle kızaklı bir mekanizmaya sahiptir. bu mekanizma sayesinde çok pratik bir biçimde merdiveninizi kurabilir ve çatı katına ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Aşağı yöne doğru açılan bir kapağa sahip olan bu merdiven stilleri içe gömülü basamakları ile evinizin dekorasyonunu da korumaktadır.Metal ya da ahşap olmak üzere iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Her iki materyal de dayanıklılıkları ve kaliteleri ile bilinmektedir. Ahşap materyaller 1. Sınıf meşe ağacından imal edilirken, metal materyaller de paslanmaz bir yapıya sahiptir.

Çatı katı giriş kısmının genişliği de büyük bir öneme sahiptir. Portatif çatı merdiveni daha çok dar bir çatı katı girişene sahip olan daireler için uygundur. Merdiven için tavan ve taban arasındaki mesafenin tam olarak bulunması için dik bir biçimde ölçüm yapmanız gerekmektedir. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP