SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Cam Balkon Kapama

 

 

Balkon kapatma, Türkiye’de oldukça yaygın görülen bir ev tadilat ve yenileme projesi. Özellikle şehir merkezlerinde balkon alanlarının yaz kış kullanılabilir olmasının sağlanması ile evlerin yaşam alanları genişliyor ve daha ferah ve fonksiyonel bir dizayn oluşturuluyor.  

Türkiye’de en çok tercih edilen balkon kapama modellerinin başında elbette ki cam balkon modelleri geliyor. Cam balkon modellerinin hafif olması ve duvar eklenmesi gibi yapısal bir değişiklik gerektirmemesi, belediye izni açısından da işleri kolaylaştırıyor ve bu da ekstra bir avantaj olarak cam balkonların popülerliğini arttıran sebeplerden biri.

Katlanır cam sistemleri son yılların en çok tercih edilen kapalı balkon modellerini oluşturuyor. Gömme balkonlar söz konusu ise tek bir cephede geniş bir katlanır cam uygulaması ile balkonlarınızı adeta geniş pencereli ve ferah bir oturma odası ya da yemek odasına dönüştürebilirsiniz. Katlanır cam balkon modellerine en popüler alternatif ise alüminyum ya da PVC doğramalı pencere sistemleri. Özellikle PVC doğrama pencere ve kapı sistemlerinin en önemli avantajları yalıtım özellikleri. Cam balkonlar her ne kadar şık ve ferah bir görünüme sahip olsalar da kışın soğuğu yalıtma konusunda PVC ya da alüminyum doğramalar kadar başarılı değiller ve bu yüzden de kışın da sıcak bir atmosfer oluşmasını isteyenler için yalıtım özellikleri daha avantajlı olan PVC modeller daha ideal diyebiliriz. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

 

 

 

Tümü
Epoksi Boya
TOP