SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Ahşap Kapılar

 

 

Son yıllarda gerek iç mimari tasarımlarda gerek mobilya modellerinde doğal malzemeler sıklıkla kullanılır oldu. Ahşap kapılar uzunca bir süredir yerini kompozit malzemelerle üretilen fabrikasyon kapılara bırakmıştı. Ancak yeni nesil çağdaş tasarımlarda doğallığın ve özgünlüğün en aranan özelliklerden biri haline gelmesiyle birbirinden güzel ve farklı ahşap kapılar da yeniden hayatımıza girdi diyebiliriz.

Kapı denilince aslında işlevsel olarak iki farklı kategoriden bahsetmeliyiz: Oda kapıları ve giriş kapıları. Ahşap kapı seçimleri genellikle oda kapıları için yapılsa da aslında giriş kapılarında da harikalar yaratan bir doku ortaya çıkarıyorlar. Ya da daha az yer kaplayan Sürgülü kapılar genellikle dışarıdan görünen sürgü sistemleri daha gizli mekanizmalarla çalışan ve böylece açıldığında duvarın içine gömülen kapı modelleri de bulunuyor.

Ahşap kapıların en önemli avantajlarından biri de kompozit malzemeli standart kapılara göre çok daha kolay boyanabilir olmasıdır. Böylece hem benzersiz bir görünüm ortaya çıkarmak çok daha kolay hem de bu avantaj, sıkıldığınızda kapınızı değiştirmeden görünümünü değiştirme imkanı doğuruyor. Yüksek enerjili ve çarpıcı renklerle kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP