SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Çocuk Odaları

 

 

Çocuğunuz için en güzel, en neşeli, en sağlıklı odayı dizayn etmek için farklı fikirler mi arıyorsunuz? O halde bu yazımızda tam da aradığınız ilhamı bulabilirsiniz. Çocuk odaları dizayn edilirken en önemli noktalardan birinin ferah ve iç açıcı bir atmosfer yaratmak olduğunu belirtiyorlar. Doğal malzemeler ve bol miktarda gün ışığı da mutlaka dikkate alınması gereken noktalardan. 

Çocuk odalarını dizayn ederken çocuğunuzun o odayı kendi alanı olarak benimsemesinin çok önemli olduğunu unutmayın. Bunun için de onun seçtiği oyuncakları dekorasyona dahil edebilir, eğlenceli dokunuşlarla hem dekoratif bir estetik hem de çocuğunuz için kişisel bir tarz oluşmasına yardımcı olabilirsiniz.  Eğer bir kız çocuğunuz varsa ve prenseslere layık bir kız çocuk odası dekorasyon modeli arıyorsanız yatak perdesinden çekmeceli karyola tasarıma, panjur kapaklı giysi dolabından renk tercihlerine kadar her ayrıntısı ile şık ve zarif bir görkemle donatılmış süslü ve ışıl ışıl bir oda ilk tercihleriniz arasında olacaktır.

Çocuklarınız küçük ve meraklı ise duvarlar çocuk odası dekorasyonlarında kritik bir önem taşırlar. Çocukların en sevdiği aktivitelerden biri resim ve boyamadır ve bu aktivitelerin çocukların gelişimine de olumlu etkileri olduğu biliniyor. Bunun en önemli nedeni de genellikle küçük metrekarelere sahip olan çocuk odalarını eğlenceli ve neşeli hale getirmenin en pratik ve alan tasarrufu sağlayan yolunun duvar dekorasyonları olması. Birbirinden sevimli duvar kağıtları ile çocuk odalarını eşsiz bir mutlulukla donatabilirsiniz. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

 

Tümü
Epoksi Boya
TOP