SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Oturma Odaları

 

 

Günümüzde oturma odaları sıcak, davetkâr ve konforludur. Gösterişli ve abartılı süslemeler yerine odanın kullanışlı ve ferah bir yerleşime sahip olması ve ev sahiplerine konforlu bir yaşam alanı sunması gerekir. Bu elbette oturma odalarının aynı zamanda şık olamayacağı anlamına gelmiyor. Modern stil konfor ve fonksiyonelliğe odaklanırken kendi yalın ama çarpıcı estetik anlayışını da oluşturur. Renkler, desenler, kaplamalar ve malzeme seçimleri gibi ayrıntılarla iç açıcı bir şıklık sunar. 

 Genellikle ahşap bir iskelet üzerinde son derece yalın tasarımlarla konforlu minderlere sahip olan ve görkemli üçlü kanepe modellerine göre de daha az yer kaplayan minimalist İskandinav stili kanepe modelleri bugün pek çok ev için en ideal tercihlerden birini oluşturuyor. Bunun en büyük nedeni tabii ki bu minimal ve az yer kaplayan modellerin küçük yaşam alanlarına uygun olması. Ancak  bakır renk tonları son yılların en gözde modern dekorasyonlarında sık sık karışımıza çıkıyor. Konforlu bir oturma odasını abartılı bir süsleme olmadan benzersiz bir görkemle buluşturmanın en kolay yolu bakır dokusundan faydalanmak.

Modern oturma odaları dekorasyonları arasında vazgeçilmezleri arasında yer alan ve ev dekorasyonlarında kullanım kolaylığı sağlayan ve konforlu yapıları sayesinde sık sık rastladığımız Lawson kanepeler, kısaca, iskelet ve minderlerin birbirlerinden bağımsız olduğu tasarımları tanımlıyor. İskandinav stilinden farklı olarak daha geniş ve yere yakın bir iskelete sahip olan ve konforlu kalın minder ve sırt yastıklarıyla öne çıkan Lawson stili kanepe modellerinin temizliği ve kullanımı da diğer modellere göre çok daha kolay. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP