SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Sade ve Şık Mutfaklar

 

 

Ortak kullanım alanlarından mutfak, en az salonlar kadar hareketliliğin sağlandığı alanlardan biridir. Kullanım kolaylığı, oturma alanı ile yemek alanı ilişkisi, pişirme ve hazırlama alanları birbirleri ile ilişkili dekore edilebilir. Özellikle pratik ve işlevsel kullanım olanakları sunması bakımından açık mutfak modelleri günümüzde rağbet görüyor. Daha geniş alanlar kazanmak ve ferah bir etki uyandırmak istiyorsanız, bu alanları akılcı çözümlerle dizayn etmeniz gerekir. 

Sade ama şık bir mutfak dekore etmek istiyorsanız, göze hitap eden bir ışıklandırma ile beyaz renk ağırlıklı bir mutfak dekore edebilirsiniz. İç mekanda derinlik katan etkiler sağlarken, kontrast renklerle bir araya geldiğinde, dinamik bir görünüm ve büyüleyici bir sonuç ortaya çıkabilir. Özellikle beyaz ve pastel renkler bir araya geldiğinde, dingin ve göz okşayan bir atmosfer yakalamak hiç zor değil. İstenildiğinde yatak odası dekorlarında dinginlik veren bir atmosfer oluşturmak için kullanılacağı gibi, mutfaklarınızda da düzenli ve şık bir dekor oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Sade ama özenli bir mutfak, hem dingin bir atmosfer oluşturur, hem de keyifli bir akşam yemeği platformu oluşturmanıza zemin hazırlar. Her zaman mutfağınızı güzelleştirmek için büyük masraflar etmenize gerek yok. Renklerin dilini kullanarak fark yaratabilirsiniz. Hem şık hem de düzenli bir görünüm kazandırmak için, beyaz zemin renkleri ile belirlenen renk paletini mutfak dekorasyonunda kullanırsanız, modern ve şık bir sonuç elde edebilirsiniz. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

 

 

Tümü
Epoksi Boya
TOP