SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Sehpalar

 

 

Oturma odalarında olmazsa olmaz mobilyalardan biri de sehpalar. Sehpalar hem oturma alanının dağınıklığını toplayan, hem de bardaklarımızı, içeceklerimizi, telefonlarımızı, televizyon kumandasını ve diğer eşyalarımızı taşıyan oldukça fonksiyonel mobilyalardır. Oturma grubuna uyum sağlayamayan sehpalar nahoş bir görünüm yaratır, dekorasyonu tamamlayan, şık ve dikkat çekici sehpa modelleri ise dekorasyonu bir kat daha güzelleştirir. 

Dinamik bir etki yaratan çoklu sehpalar hem fonksiyonel olarak daha kullanışlılar hem de farklı modelleri ile yaşam alanlarına karakteristik bir doku kazandırıyorlar. Ya da metal ve ahşabın bir arada kullanıldığı bu sehpa modeli, yüzey formuyla da oldukça sıra dışı ve dikkat çekici bir örnek. Fakat eviniz  küçük ise  salonlarda görsel derinlik efekti yaratan ayna yüzeyli sehpalar ışıltılı bir zarafetle dizayn edilen oturma odaları için mükemmel bir seçim olabilir.

Doğallık ve yalınlık son yılların en öne çıkan dekorasyon özelliklerinden biri. Doğal ahşabın en önemli temsilcisi olan kütükler de dekorasyonlarda yerini alıyor elbette. Kütük dilim sehpalar da tüm dünyada giderek popülerleşen mobilyalardan. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP