SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Yatak Başlıkları

 

Yatak başları ilk bakışta bir parça işlevsiz veya yalnızca dekoratif olan mobilyalar olarak görülebilirler. Aslında bu yaygın ama bir o kadar da yanlış bir görüştür. Yatak başları karyola ve yatağı bütünleştiren, bir anlamda bir arada tutan parçalardır.Bir yatak odasına girdiğimiz zaman genellikle ilk gözümüze çarpan şey yatak başının bulunduğu duvardır. Yani aslında bir yatak odasına karakterini veren, onu tanımlayan esas şey yatak başı ve çevresinde yer alan dekorasyonudur diyebiliriz.

Yatak başlıkları eskiden karyolanın ayrılmaz bir parçası olurdu ve seçimimi yaparken karyola ile yatak başını bir bütün olarak düşünüp seçimimizi ona göre yapmak durumunda kalırdık. Günümüzde karyola ve yatak başının ayrı satıldığı modüler sistemler de oldukça yaygınlaştı.  Bazalı yatak türü yataklarda yatak başlıkları ayrı bir parça olarak imal ediliyor ve başlıklar uygun şekilde yatağa kolayca monte ediliyor. Gerçek ahşap mobilyalar ile her ne kadar demonte olsalar da bu imkana sahip değiller ancak zaten çoğunun son derece şık ve gösterişli yatak başlığı halihazırda oluyor. 

Şimdilerde özellikle küçük evlerde depolama alanları konusunda bazı sıkıntılar yaşandığı hepimizin bildiği bir gerçek. O çözümlerden biri de yatak başı ünitesini depolama alanları ile bir arada tasarlayarak alan tasarrufu sağlayan dolaplar ortaya çıkarmaktır. Ya da sadece göze hitap etmesi isteniliyor ise ışıklı bir motifle oluşturulan şehir silüeti, sıra dışı ve çarpıcı bir görünüm ortaya çıkıyor ve oldukça ilgi çekiyor. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

 

 

Tümü
Epoksi Boya
TOP