SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Banyo Dekorasyonu

 

 

Temizlik ihtiyaçlarımız ve aynı zamanda bedensel arınma ve dinlenme için de kullandığımız banyoların, ev dekorasyonunda oldukça önemli bir yeri vardır. Banyo dekorasyonunu daha kullanışlı ve şık hale getiren unsurları tek tek saymak gerekirse; stil sahibi bir dekorasyon, kullanışlı depolama alanları, ferahlık ve kaliteli ekipmanlar ilk sıraları alacaktır.

Farklı renk ve desenlere sahip duvar seramikleri banyoları güzelleştirmenin en kolay yollarından biri olabilir.  Ya da daha şık ve dikkat çekici bir banyo dekorasyonu için banyolarınızı ufak ama stil sahibi aksesuarlarla renklendirebilirsiniz. Basit birkaç aksesuar ya da bir iki dal çiçek bile banyo dekorunuzun havasını değiştirebilir. Banyo lavabolarına şık bir dresuar seti görünümü kazandıran aksesuarları da tercih edebilirsiniz. Pırıl pırıl bir banyo dekorasyonuna sahip olmak için yapabileceğiniz en uygun önerilerden biri bu olabilir. 

 

Eğer banyonuzun asil gözükmesini istiyorsanız özellikle  gösterişli tasarımların vazgeçilmezi olan altın detayları siz de banyolarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Duvar seramiklerinde, dolaplarda, lavabo bataryasında ya da aksesuarlarda altın tonlarını kullanarak siz de bu şıklığı yakalayabilirsiniz. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP