SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Evlerin Etkileyici Girişleri Antreler

 

 

İlk izlenim her zaman önemlidir ve bir eve girdiğinizde ilk gördüğünüz yer olan antreler de evin genel atmosferini yansıtmaları açısından dekorasyonda oldukça büyük bir yer tutar. Ancak antreleri ilgi çekici bir dizayn ile süslemek her zaman o kadar olmuyor çünkü genellikle dar ve küçük bir alana yayılan bu alanlarda hem düzenli, hem işlevsel, hem de şık bir dekorasyon yaratmak için akılcı ve yenilikçi çözümler bulmak gerekiyor.

Canlı ve davetkâr bir antre için aydınlık bir görünüm çok önemlidir. Dar ve penceresiz antrelerde aydınlık ve ferah bir doku yaratmak için de mutlaka iyi bir ışıklandırma gerekir. Ancak evinizin girişinde depolama alanı bulundurmak her zaman daha kullanışlı bir fikirdir. Kapının yanında bulunan dar alanı kaplayacak şekilde dizayn edilen bu iki renkli dolap ünitesi, arada bırakılan raf sayesinde hem şık görünüyor hem de zeminden tavana uzanan uzunluğuyla standart portmantolara göre çok daha fazla depolama alanına sahip.

Eğer evinizin girişinde sizi pozitif enerjili ve keyifli bir dekorasyonun karşılamasını istiyorsanız antre duvarlarından birini rengarenk grafik duvar kağıtlarıyla kaplamayı düşünebilirsiniz. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız. Yukarıda kullanmış olduğumuz fotoğraf temsilidir, bize ait değildir.

Tümü
Epoksi Boya
TOP