SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Mutfak Zemin Kaplama

 

 

Mutfak için doğru yer döşemesi tercih etmek kolay değil. Çünkü kaplama malzemesinin hem işlevsel olması gerek hem de güzel bir tasarımı olmalı. Yer döşemesinin modeli doğrudan neleri etkiler diye soracak olursanız eğer öncelikle zaman içinde sararıp solma riski taşıyabilir ya da malzemesine göre çatlama, kırılma gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Ahşap yer döşemesine oturma odasında sıkça rastlarız. Bununla birlikte artık mutfaklarda da ahşap zemin kullanılabiliyor. Çünkü ahşap malzeme yapısı olarak sıcak, rahat ve çok konforlu. Mutfak zemininde fayans tercih etmenin avantajları arasında dayanıklı bir malzeme olması ve kolayca temizlenebilmesi söylenebilir. Fayansın çatlaması ya da kırılması gibi bir durumda ise yenileyebilmek için kolayca bulabileceğiniz standart bir model satın almakta fayda var. 

 

Yer döşemesinde en az fayans kadar popüler bir diğer seçenek PVC zemin. Avantajları ise başta ucuz olması, kısa sürede ve pratik bir şekilde monte edilebilmesi, dayanıklı olması ve kolay temizlenebilmesidir. Renk ve desen seçeneği bakımından da sayısız alternatif sunuyor. Bir diğer zemin kaplama alternatifi laminattır. Laminatın ahşap zeminden farkı ahşap liflerin yüksek sıcaklıkta sıkıştırılıp üzerine dijital baskı uygulanmasıdır. Bu baskı sayesinde görünüm açısından pek çok farklı model elde edilir. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız.

Tümü
Epoksi Boya
TOP