SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Banyodaki Duşakabinler

 

 

Banyo tasarımlarında görünüm ve kullanımı belirleyen belli başlı unsurlar var: Lavabo, klozet ve tabii ki duş alanı. Eskiden banyolarda küvet kullanımına daha sık rastlansa da bugün modern evlerde genellikle duşakabin modelleriyle karşılaşıyoruz. Duş kabini denilince aklımıza genellikle bütün halinde satılan standart duşakabin modelleri gelse de bugün artık modern evlerde özel tasarımla banyonun formuna uyumlu olarak inşa edilen duş alanları çok daha popüler. 

Duş kabinleri genellikle banyodaki iki duvarın kesiştiği yere konumlanır. Banyonuz çok büyük değilse, saydam olmayan kabinler küçük banyo alanlarının daha dar görünmesine neden olabilir. Elbette her banyo kendi formuna göre kabin ve duş alanları gerektiriyor. Fakat köşeli kabinler oldukça yaygındır.

 

Yeni nesil banyo dekorasyonlarında minimalist estetik anlayışı ön planda diyebiliriz. Cam unsurlarda kullanılan karolajlı tasarımlar da modern banyolarda harikalar yaratan oldukça ilgi çekici unsurlardan biri. Yarım cam duvar şeklindeki bölmeler de duş alanı ile banyonun diğer ünitelerini ayırmak için yeterli ve oldukça yalın bir estetik sunuyor.

 

 

 

 

Tümü
Epoksi Boya
TOP