SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Resimli Tavan

Gergi tavan, gerilmiş tavan, streç tavan, gergili tavan, stretch ceiling olarak adlandırılan bu tavan sistemi pvc ve kumaş membranların ısıtılarak alüminyum veya plastik profiller üzerine gerdirilmesi ile oluşmaktadır. Gergi tavan ürünleri A sınıf işçilikle ve uygun fiyatla yapılmaktadır. 

Gergi tavan denildiğinde akla gelen tavanda bulunan gökyüzü desenlerinden oluşan bir vurgu aklımızda kalan, aslında birçok şekil ve desenlerle çeşitlenen gergi tavan uygulamaları tasarım ve uygulamalar ile farklılık katmaktadır. Hd baskı gergi tavan uygulamaları ve desenlerini seçmeniz durumunda uygulama alanına göre ölçülendirilir ve montaj yapılır. Temizliği çok kolay olup nemli bez ile silinir, leke tutmaz bir pvc germe tavan olarak da adlandırılır.

 

Transparan gergi ham işlem görmemiş şeffaf  pvc gergi tavandır. Led aydınlatma ile istenilen renk yansıtabiliriz. Rgb led döşendiğinde kademeli ışık animasyonları ortaya çıkar, ortamda değişiklik sağlar. Şeffaf olan ürünün üstüne uv baskı ile istenilen resim ve desen basılan bu ürün yanıcı değildir, kolay silinir. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız.

Tümü
Epoksi Boya
TOP