SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Merdivenler

Merdivenler yalnızca iki katı birbirine bağlayan basit yapı parçaları değil. Birden fazla kat üzerine yer alan konutlar için merdiven en önemli dekoratif unsurlardan biri ve seçenekleri de oldukça fazla. Günümüzde birçoğumuz apartman dairelerinde ve tek kat üzerinde yaşıyoruz. Ancak nadiren zemin kat ya da çatı katı dairelerinde dubleks modellere rastlıyoruz. Onun dışında, birden fazla kat üzerinde yaşam ancak dubleks ya da tripleks müstakil konutlarda mevcut.

 İç mekanlar için merdiven modelleri farklı gruplara ayrılır. Yapısal nitelikleriyle iki kollu merdiven, tek kollu merdiven ya da döner merdiven, yarım döner merdiven ve düz merdiven olarak ayırabilirsiniz. Bugünkü yazımız, halihazırda içinde yaşadığı ya da inşa ettirmeyi düşündüğü evinde merdivenler hakkında bilgi vereceğim.

 

Küçük bir ev için ideal merdiven modellerden şık görünümüyle dekoratif bir obje, adeta bir duvar süsü izlenimi yaratan, dar ve şık görünüşlü bir modeldir. Bir  başkası ise  iki eşit parça halinde olan ve bir sahanlıkla birbirine bağlanan bu modellerde, iki duvar ararsındaki alan yalnızca merdiven için ayrılır. Bu merdiven alanının cephesi komple cam ve doğal gün ışığından faydalanabiliyor. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız.

Tümü
Epoksi Boya
TOP