SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Mutfaktaki Şıklık Cam Panaller

Evlerde özellikle hanımların en titiz davrandıkları bölümlerden biri de mutfaklardır. Bu durum da mutfak tasarım ve dekorasyonuna büyük bir önem kazandırıyor. Mutfağı yeni baştan yaptırmak, hem masraflı hem de çok zahmetli bir iş. Mutfağa yeni bir hava katmak amacıyla, mutfağın sabit olmayan dekorasyonunda ufak tefek değişiklikler yapmak ise yeterli olmayabilir.

 

Mutfak dolapları ve tezgah arasında kalan bölüme pratik bir dokunuşla tüm mutfağın ambiyansını değiştirebilirsiniz. Hem düşük maliyetle hem de pratik bir şekilde. Tezgah arası cam paneller ölçüye göre kesildiklerinden kırma ve yarma gibi zahmetli işler gerektirmediğinden ve cam haricinde, görsel etkiyi sağlayan kısım bir çeşit plastik zemin üzerine baskı olduğundan son derece hesaplılardır. Cam panel sadece camın arkasındaki görselin etkisi için değil, sadece camın kattığı hava için bile tercih edilebilir. 

 

Tezgah aralarında genellikle küçük seramik karolar ve cam mozaikler kullanılıyor. Ancak bu iki malzemenin de uygulanması hem zahmetli hem de masraflı. Üstelik, derz araları ister istemez kir tutuyor ve zamanla ilk hallerinden uzaklaşıyorlar. Temizlikleri de zor bir hal alıyor. Oysa cam tezgah paneller yekpare ve düz olduklarından bu konuda da avantaj sağlıyorlar. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tümü
Epoksi Boya
TOP