SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Evimizdeki Dekorasyon

İnsanlar göçebe hayattan yerleşik hayata geçtikleri zamandan itibaren binalar yaparak yaşamışlardır. Eski dönemlerde daha basit ve kullanışa önem veren evler yaparak yaşamışlardır. Gelişen sanat ve estetik duygusuyla beraber evler güzelleşmeye başlamışlardır. Daha sonraki dönemlerde sadece barınacak yerler değil ibadethane ve ticarethane gibi yapılar da inşa etmeye başlamışlardır. Yapılan bu yapıların dış estetiği kadar iç dizaynı önem kazanmaya başlamıştır.

 

Evinizde yapmış olduğunuz dekorasyonun psikolojiniz üzerinde büyük bir etkisi olduğunu unutmayın. İnsan hayatının büyük bölümü evde geçtiği için bu etkiler ev halkının psikolojisine doğrudan yansır. Eğer iç karartıcı ve zevke uygun olmayan bir dekorasyon varsa, eve gelindiğinde kişi kendisini huzursuz ve mutsuz hissedecektir. Dekorasyon belirlerken insana huzur veren, psikolojik olarak daha rahat hissettiren ve birbiriyle uyumlu yaşam üniteleri seçilmesi gerekmektedir.

Artık günümüzde dekorasyon fikirleri büyük önem arz etmektedir. Büyük bir oturma odasına küçük bir oturma grubu veya tam tersi bir kombinasyon oturma odasında hoş durmayacaktır. Dekorasyon konusunda bütçe belirleyip planlamayı oluşturacağınız bütçeye göre belirlemelisiniz. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız.

Tümü
Epoksi Boya
TOP