SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Renkli Duvarlar

 

Uzmanlar küçük alanlarda en önemli şeyin mekanın ışığı olduğunu belirtiyor. Işığı belirleyen en önemli faktör de elbette ki duvar renkleridir. Beton etkisi son yılların öne çıkan dekorasyon trendlerinden. Beton görünümlü duvarlarda gri rengin farklı tonlamalarını dağınık halde gördüğümüz için ışık da oldukça şık bir etki yaratıyor.

Doğru renk kombinasyonları kullanıldığında küçük bir odada maksimum ferahlık ve aydınlık ortaya çıkarılarak, odanın hem daha şık ve göz alıcı hem de daha geniş ve büyük görünmesi sağlanabilir. Küçük yaşam alanları için her zaman pastel ve uçuk tonları tercih etmek daha doğru olacaktır. İki rengin arasında tanımlanabilecek geçiş renkleri de diğer mobilya ve aksesuarlarda akış sağlamak için oldukça ideal bir zemin sağlar.

Bembeyaz duvarların odayı daha ferah ve ışıltılı gösterdiği herkesin bildiği bir gerçek. Ancak bembeyaz duvarlı bir odayı dizayn etmenin çok daha zor olduğunu da unutmayın. Hem farklı bir renk olan hemde nostaljik doku ve stillerin öne çıkmaya başlaması ile pembe de modern tarza adapte olarak, pastel ve açık bir ton olan milenyum pembesi ile geri döndü. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız

Tümü
Epoksi Boya
TOP