SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Banyodaki Estetik Görünüm

Banyoda estetik görünüm kadar kullanışlılık da önemli. Özellikle de bol dolaba sahip bir banyo, her zaman hayatı kolaylaştırıyor. Çekmece şeklinde tasarımlar erişilebilmesinin kolaylığı sebebiyle çok kullanışlı.

Temizliğin kolay olması sizin için önemli ise, daha maliyetli ama kullanışlı ve uzun ömürlü doğal malzemelere; mermer, granit ve doğal taş materyallere yönelebilirsiniz. Seramikler için çeşit çeşit desenler, stiller, farklı renk seçenekleri mevcut. Duvarda veya zeminde öne çıkan bir renk veya desen kullanmak bile, aksi halde sıkıcı olabilecek alanı canlandırıyor.

Kişisel bakım ürünleriniz için üst dolaplar kurtarıcı iken, alt dolapları temizlik malzemelerinin organizasyonu ve depolanmasına ayırabilirsiniz. Banyo tasarımlarında yerleşim ve depolama opsiyonları oldukça standart. Eğer farklı bir tasarım istiyorsanız, kullanacağınız malzeme ve detaylar belirleyici oluyor. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız.

Tümü
Epoksi Boya
TOP