SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Taş Duvar

Taşlar zamanla gelişen ve oluşumu sırasında meydana gelen süreçleri yansıtan doğal bir güzelliğe sahiptir. Fosil, damar, doku, desen ve renk tonları her bir taş parçasını diğerlerinden eşsiz kılar. Bu nedenle doğal taşlar çok değerlidir. Estetik yönüne ek olarak taş duvar kaplamaları evinize uzun vadede yapacağınız bir yatırımdır.

Taş en popüler inşaat malzemelerinden biridir, ancak genellikle binaların dış kısmına uygulandığı için eski yıllarda ev içi taş duvar kullanımı pek yaygın değildi. Günümüzde ise iç mekan duvarları için taş duvar modelleri çok daha ilgi görüyor. Taş duvar modelleri her şeyden önce evinize estetik katar. Ayrıca taş karolar ve döşeme değiştirme kolaylığı sayesinde restorasyon kolaydır. Bir veya birkaç taşa zarar gelmesi nedeniyle tüm duvarı yenilemek yerine sadece hasar gören kısımlar yenileri ile değiştirilir.

Taş duvarlar, hava şartlarına dayanıklı özelliklere sahip en sağlam malzemedir. Her şeyden önce taş zor kırılır ve yüzeyinde kalıcı leke oluşumu nadiren görülür. Temizliği ise çoğu zaman su ve deterjanla halledilebilir. Bu nedenle temizleme pratiği kolaydır. Duvarlarınızdaki doğal taşların gücü, dayanıklılığı ve çok yönlülüğü, dokusu ve diğer özellikleri mülkünüzün maddi değerini arttıracaktır. Günün birinde evinizi satmaya karar verdiğinizde taş duvar masrafı bir artı olarak size geri dönecektir. Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız.

Tümü
Epoksi Boya
TOP