SİZİN İÇİN EN İYİ ÇÖZÜMLERİ BULMAMIZI İSTER MİSİNİZ ?

Dekorasyon ve Tasarımın Senkronizasyonu

Tasarım ve dekorasyon lüks ve görsel olduğundan üzerinde ciddiyetle durulacağı bir çalışmadır. Bu nedenle tecrübe olmadan bir işin başarılı olması veya teslim edilmesi mümkün değildir. Prensip olarak deriz ki; ainesi iştir kişinin lafına bakılmaz.

Bazen ergonomik dekorasyon, bazen hareketli dekorasyon, bazen de sadece göze hitap eden dekorasyonlar olmaktadır. Bu nedenle dekorasyon ve tasarım devamlı takip edilmesi gereken ve üzerinde durulması gereken bir uygulama şeklidir. 

Dekorasyon denilince iç tasarımından ve anahtar teslim işlemlerine kadar hepsi yapılmaktadır. Bu sebeple iç ve dış dekorasyon uygulama kalemleri, detay olarak çok fazladır. Dış cephe, yalıtım, kompozit panel, compact lamine, ahşap giydirme, cam cephe ve granit tasarımları da içerisine dahildir. Tasarım ve dekorasyon birebir ilerlemesi gereken çalışma disiplini gerektirir. Trend ürünler dekorasyon ve tasarımda ön planda olmalısı en dikkat edilmesi gereken noktadır. Bu konuda Netboya ailesinden ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.Lütfen çekinmeden bizi 0532 421 76 67 dekorasyon danışmanlık hattımızdan arayınız.

Tümü
Epoksi Boya
TOP