Capaver Cam Tekstili Duvar Kaplama Sistemi

Capaver Cam Tekstili Duvar Kaplama Sistemi

Son zamanlarda ısrarla tercih edilen cam tekstil uygulaması,onu tercih nedeni olarak eşsiz kılmakta.Uygulanan yüzyler,dayanıklılığı özel görüntüsü tabiki ilgi çekiyor ve tercih nedeni oluyor.Bizler aynı zamanda  cam tekstil ustası ve uygulayıcısı olarak bu işi şuana kadar başarıyla uyguladık.cam tekstil ilerleyen yıllar içinde çok daha fazla tercih edileceği kesin.camtekstil

Cam tekstilin aklımıza ilk gelen özellikleri sıralamadan cam tekstil işleriniz için bizi arayıp fiyat almanızın menfatinize uygun düşeceğini belirtmekde fayda var.Cam tekstil için 0+90 212 534 75 49 numaralı tefonumuzdan veya 0535 763 77 07 numralı telfonumuzdan fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

İsterseniz Önce Galerimizi Gezin... 

Türk boya sektörünün lideri Filli Boya, sektöre kazandırdığı ilklere bir yenisini daha ekliyor. “Capaver Cam Tekstili Duvar Kaplama Sistemi” ile Türkiye’ye hem yepyeni bir dekorasyon anlayışı hem de mükemmel bir restorasyon çözümü getiriyor. Benzersiz bir doku ve renk... Gerekli yüzey hazırlığı yapıldıktan sonra her tür yüzeye doğrudan yapıştırılabilen ve üstü istenen renge boyanabilen “Capaver Cam Tekstili Duvar Kaplama Sistemi” dekoratif desen seçenekleri ile, duvarlarda benzersiz bir doku, mekanlarda benzersiz bir etki oluşturuyor.

  Cam tekstili, yapıştırıcı, astar ve boyadan oluşan Capaver Cam Tekstili Duvar Kaplama Sistemi bu malzemelerin birbirleriyle son derece uyumlu olmaları sayesinde, yapı fiziği açısından en mükemmel sonucu yaratıyor. Mikroorganizma barındırmayan ve yangına karşı dayanıklı olan Capaver, hastane, restoran, otel, sinema, müze, sergi salonu gibi halka açık mekanlarda; enlerde ve işyerlerinde güvenle kullanılıyor; darbelerden ve nemden etkilenmiyor. Capaver Cam Tekstili Duvar Kaplama Sistemi özellikleri: • Hijyeniktir, mikroorganizma barındırmaz.
• Darbelere, yangına ve neme karşı dayanıklıdır.
• Yüzeyde dekoratif bir görünüm sağlar.
• Üstün dokuma teknoloji sayesinde yapısında bozulma olmaz.
• Doku sınırları belirli olduğundan, fire vermeden uygulama yapılabilir.
• Uzun ömürlüdür, yıllarda yepyeni kalır.
• Yüzey bozukluklarının ve ince çatlakların kolayca giderilmesini, onarımların kolayca yapılmasını sağlar.
• Yüzeylerdeki nemden kaynaklanan kristalleşmeyi (pamuklaşmayı) engeller.
 

 

    TOP