Epoksi de 20% Yaz İndirimi

Epoksi de 20% Yaz İndirimi

Epoksi Boya Zemin Kaplamaları

Epoksi Boya Zemin  Kaplamaları

İletişim 0 532 304 55 28

Yüzde yüz Kalite % 100 Tecrübe

Yüzde yüz Kalite % 100 Tecrübe

0 532 304 55 28

Dekoratif Boya
Devamı +

Dekoratif Boya

Dekoratif boya uygulama,italyan boya hizmeti

Epoksi Boya
Devamı.. +

Epoksi Boya

Epoksi boya uygulama ve epoksi ürünleri

İtalyan Boya
Devamı.. +

İtalyan Boya

İtalyan boya uygulamaları ve dekoratif boya

Epoksi Kaplama Süreçleri

Epoksi Kaplama Süreçleri

Epoksi boya zemin kaplama uygulamaları kendi alanında üstün bir yetkinlik istemektedir.

Tecrübe ile elde edilen bu yetkinliğin verdiği bilgi gölgesinde sanat ortaya konabilir. Epoksi boya ile uygulanmış zeminler  hijyen oluşu ile anılır. Epoksi boya zemin kaplamanın klasik süreçleri 4 aşamadan oluşur.

Birinci aşama,zemin hazırlığıdır.Yer yüzeylerindeki çatlak,patlak ve kırıklar mutlaka tamir harcı ile yapılmış olmalıdır. Aksi halde 4.aşamada epoksi boyada çökme görülecektir. Epoksi boya da  zemin çökme yaşanmaması için zemin tamirlerine özen göstermek gerekir. 1.Aşama tamir yapılan ve temizliği sonlanmış zemin yüzeyine özel bir sıvı uygulanması ile son bulur.

Epoksi Boya Kaplama da ikinci aşama astar hazırlığıdır. Epoksi boya astar uygulaması vazgeçilmez ve çok önemlidir. Tüm çalışma uygulanacak astar işlemine bağlıdır.Bu bağlamda klasik uygulama hayata geçer..

Üçücü Aşama Epoksi Boya son kat işlemidir. Kaplama veya boyama özenle zemin için uygulanır.İşlem yapılırken oda sıcaklığı ve kuruma süresi mutlaka hesaba katılmalıdır. Hesaba katılan her dakika yapılan uygulamaya bir yıl kazandırır.

Ve Son olarak dördüncü aşama ise kontrol ve teslim sürecidir. Hizmetin kuruma süresi ve "kullanıma uygundur" onay süreci başlatır. Epoksi boya kaplama işleminde zeminler aynı anda kurumayabilir. Bu yüzden yanlış zamanda teslim edilen iş henüz kuruma süreci bitmemiş  zemine onarılması güç zararlar verebilir. Mutlaka uzman ekip bir zeminin kuruma süresini kontrol edip "kullanılabilir" onayı verilmelidir.

Netboya Epoksi boya ürünü satışı yaparken,epoksi boya kaplama işçilik hizmeti de vermektedir. Firmamızdan danışmanlık alabilirsiniz. Ve dahi iş kontrolu talebinde bulunabilirsiniz. Yahut bizden iş teslimi alabilirsiniz.

Bir başka aydınlık bilgide buluşmak umudu ile..

NetBoya Epoksi Kaplama Danışmanı

A.K

 

    TOP