İtalyan Boya Resim Galerisi

katalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalokkatalok
Yazdır
PDF

İtalyan Boya Ustası

Administrator tarafından yazıldı. on .

Duvarlara uygulanan italyan boya son zamanlarda herkes tarafındna tercih edilmeye başlandı..

Görüntüsü,dayanıklılığı,kir tutmaması,işle bittikden sonra yüzde 90 oranında mermer yüzeyleri anımsatması onu tercih nedeni italyan boyayapıyor..

italyan boya ile ilgili daha fazla içerik için tıklayın.

Bu konuda yaptığımız işleri görmek için galeriye burdan geçiş yapabilirsiniz. Burdanda Videolara geçebilirsiniz.

Yapı sektöründe son zamanlarda yerli boya markalarının yanısıra İtalyan üretimi boyalar oldukça beğenilmeye başlandı. netboya Dekorasyon olarak İtalyan Dekoratif Boya konusunda uzman ekibimiz , mimari ve kültürel geleneklere uygun olarak İtalyan geleneksel uygulama teknikleri konusunda eğiitim almışlardır.

Burdan Galeriye Burdanda Videolara geçebilirsiniz.

Araştırma ve çalışmalarımız sonucu geleneksel formüllemeler ve uygulama "sırları" ile dekoratif kaplamalarımız gelişmiştir ve doğru şekilde uygulandıklarında modern malzeme ile antik yüzeylerde ılık ve kromatik yumuşaklık elde edilebilmektedir.

 

Dekoratif İtalyan Boya (Castello Bello)

Castello Bello italyan boyası; su bazlı, doğal malzemeler ile üretilmiş iç yüzey dekorasyon kaplamasıdır.

- Kokusuzdur.
- Antibakteriyeldir, küf ve mantar oluşturmaz.
- Sert ve parlak yüzeylidir.
- Mermer dokusunu andıran bir yapısı vardır.

UYGULAMA

Yüzeydeki toz ve kirler temizlenmeli yüzey hataları saten alçı ile giderilmeli gerekirse tüm yüzeyler saten alçı yada akrilik macunlar ile düzeltilmeli sonuçta düz bir yüzey sağlanmalıdır.Eski boyalı yada kaplamalı yüzeylerde primello astar kullanılmalıdır. Hazır olan yüzeylere Castello Bello 1 kat mala ile sürülür kuruması beklenir. 2. kat Castello Bello aynı şekilde mala ile yüzeye pürüz kalmayacak şekilde sürülür son katta ise istenen desene göre mala hareketleri ile şekiller verilerek üzeri perdahlanarak parlak bir yüzey elde edilir.

TÜKETİM

Yüzeye ve desene göre 0,600 kg/m2 - 0,900 kg/m2

Net boya DEKORASYON, duvar boya ve kaplamaları konusunda sektördeki yenilikleri takip ederek gelişime ve değişime her zaman açık bir profesyonel yaklaşımla Türkiye pazarında hizmet veriyor.

İtalya’nın en büyük boya üreticilerinden “Baldini Vernici” ve yine İtalyan boya pazarında bir cok yeni farklı çalışmalarıyla bilinen “Spiver” markalarının ürünlerini, uzman prosfesyonel uygulama personeli ile müşterilerine sunuyor.

Spiver markasının Arthe Serisi, en iyi İtalyan tarzı dekorasyon malzemelerini içeriyor. Hem iç, hem de dış mekanlarda kullanılmaya uygun seri, ev dekorasyonunda beklentileri en iyi şekilde karşılıyor. Modaya uygun, country ve modern tarzda farklı dekorların bir öğesi olarak kullanılabiliyor. Eşsiz, kendine özgü etkisi, ışık, renk tonları ve nüanslardan oluşuyor.Arthe Serisi, firmanın koyduğu yüksek kalite standartlarına uygun. Söz konusu yüksek standartlar ayrıca byeSpiver müşteri hizmetine de uyuyor.

Arthe’nin kökeni olan Sicilya’nın sıcak ve çağrışımsal renkleri ve 80 farklı renk tonundan oluşan yeni Sicily Renk Koleksiyonu ile Arthe, eskisinden daha da zengin. Spiver Global Renk Verme Sistemi, bütün dekoratif efektler için geçerli olan tek bir “tonlayıcı” kullanılarak, renk katalogları haricinde binlerce rengin elde edilmesini sağlıyor.

Ürünler, hem profesyonel hem de genel kullanım için tasarlandı ve günümüzde piyasada mevcut bulunan bütün dekoratif efektleri içeriyor.

İtalyan Dekoratif Boya çeşitleri

Milleluci

Çok renkli bir etki yaratan dekoratif bir sistemdir. "Good Year Plyolite" tabanlı çiziklere karşı dirençli bir yapıdadır, yıkanabilir özellikte olup "ağır iş" gerektiren cephe kaplamalarına ihtiyaç duyduğumuz halka açık yerler için uygundur.

İtalyan Boya Ustası: Disiplinli çalışır,müşterinin memmuniyetini öncelikli tutar.
İtalyan Boya Ustası:Öz verili davranıp,iyi niyeti asla suistimal etmez.
İtalyan Boya Ustası:Sabırlıdır,sürekli fikir alışverişin de bulunur.
İtalyan Boya ustası:Sözünü her zaman tutar.Asla vazgeçmez.

Bunlar iş prensibimizdir.Söz sahibi olduğumuz yapının her alanında yukarda zikrettiğimiz prensipleri ilke ediniriz.

Konusunda uzman,tecrübeli,sertifikalı usta ekibimizle hizmetinizdeyiz...

0542 216 45 08
0533 763 77 07
0212 256 26 84
1980 den Günümüze

 

Yorumlar  

 
#1 ahmet melek 01-10-2009 14:27
sayın yetkili merhaba,iyi çalışmalar dilerim.
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon