Epoxy ve Epoksi Boya

Epoksi boya kimyasallları ve olağan üstü dayanma direnci ile çok tutulan ve tercih edilen bir çeşit tutkal,yapıştırıcıdır. Bu malzeme rall renkleri ile harika bir zemin kaplama sistemi olarak kendine inşaat dünyasında ciddi ve sağlam bir yer edinmiştir. Sadece tutkal ve ve zemin kaplama için değil aynı zamanda sağlık içinde çok ama çok aranan bir epoksi uygulamasına dönüşmüştür.

Epoksi boya şeffaf çeşidi ile kendini rakipsiz olarak yeniden göstermiştir. Herhangi bir dekoratif boya çalışmasının korumak istiyorsanız bize şeffaf epoksi boya uygulması yatırmak zorundasınız. Zemin için yapılan tasarım üzerinde gezinen  her türlü ayaktan muhafaza edilmesi açısındna belli bir kalınlıkda olan şefaf epoksi yaptırılması gerekmektedir. Aksi halde yapılan çalışmanın korunması söz konusu bile olamaz. Ayrıca herhangi bir resim çalışması içinde bu işlem tekrar edilir.

Epoksi boyanın şeffaf  malzemesi ile hayal gücünüzü zeminlerde gösterebilirsiniz.Net Boya ekibi bu konuda size  çok yakın.Türkiyenin ve dahi dünyanın her yerine epoksi uygulamasının her çeşidini ulaştırmaktadır. Dilerseniz sadece malzeme alır,dilerseniz ustalık da isteyebilirsiniz.

Bazı örnek epoksi boya zemin kaplama örnekleri

Otomobil Sektörü Şeffaf epoksi

Epoksi Zemin Kaplama

Dekoratif Çalışma üstünde şeffaf epoksi

İkisi bir arada epoksi zemin kaplama şeffaf epoksi ile örtülen yüzeyler.

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

TOP