Yazdır
PDF

Fashion Duvar Desenleri

Administrator tarafından yazıldı. on .

Renkler ve dekorasyonun yaşam için önemini bilen Marshall, Türkiye'de bir ilke daha imza atıyor. Marshall’ın Mayıs ayı içinde piyasaya sunduğu Fashion Duvar Desenleri, duvarlara hareket katarken, yaşam alanlarına da eğlenceli ve yaratıcı bir seçenek getiriyor.

Kış soğuklarının bitip yazın ılık rüzgarlarının başladığı bugünlerde evler de değişime ayak uyduruyor. Eskinin bahar temizliği günleri, artık kendini baharda yenilenmeye bırakıyor. Birçok insan, baharın gelişini yaşam alanlarını ve dekorasyonlarını değiştirerek karşılıyor. Ev duvarları da dekorasyonun önemli bir parçası haline geliyor.

Marshall’ın Mayıs ayı içinde tüketicilerin beğenisine sunduğu Fashion Duvar Desenleri, dekorasyon ve renk seçimi konusunda zorlananlar için son derece önemli bir kolaylaştırıcı ve alternatif olma amacını güdüyor. Fashion Duvar Desenleri, duvarı dekorasyonunun bir parçası olarak düşünenler için ideal çözümler sunuyor.

 

Duvar renginin değiştirileceği odalardaki eşyalar, odanın baktığı yön ve ışık miktarı renk seçimi konusunda belirleyici etkenler. Marshall, Fashion Duvar Desenleri ile dengeli bir düzen için istenen renklerin farklı tonları ile kombinasyonlarını bir araya getiriyor ve işleri kolaylaştırıyor.

Mekana göre renk seçimi
Renklerin yaşamımızdaki önemini bilen Marshall, salon ve oturma odası gibi mekanlar için doğal renkler öneriyor. Bu mekanlarda genelde sakin aktiviteler gerçekleştirildiği için dikkat çekecek kontrastlara yer verilmemeli. Marshall, 2009 yılında salon ve oturma odaları için Marshall içcephe renk paletinden Kumbeji, Vanilya Çiçeği ve Mum Işığı'nı tavsiye ediyor.

Yemek odası duvarlarında kullanılacak doğal ve meyveleri andıran renkler, mutlu, sıcak ve davet edici bir atmosfer yaratıyor. Marshall, 2009'da yemek odaları için Vanilya Çiçeği, Karamela ve Lila'yı öneriyor.

Yatak odası herkes için rahatlık ve sakinlik kelimelerini çağrıştırıyor. Bu yüzden Marshall, sert kontrastlar ve ağır renkler yerine yumuşak renkleri tavsiye ediyor. Marshall, içcephe renk paletinden seçilecek Güz Gülü, Ortanca ve Kum Beji'ni 2009 yatak odalarına rahatlık ve sakinlik katıyor.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon
dekorasyon